.

Poslední Aktualizace Stránek - 06.08.2012

INFORMACE

PŘED PRVNÍ NÁVŠTĚVOU NEJPRVE ZAVOLEJTE !
SEBOU SI VEMTE: 400,- KČ - NA ZAPLACENÍ ROČNÍHO ČLENSKÉHO PŘÍSPĚVKU !
DÁLE OČKOVACÍ PRŮKAZ SE VŠEMI PLATNÝMI OČKOVÁNÍ !

JEDNOŘADÝ ŘETÍZKOVÝ OBOJEK, POPŘ. OSTNATÝ + JEDNODUCHÉ MIN. 1 M DLOUHÉ VODÍTKO, STOPOVAČKU, PAMLSKY, MÍČKY. PRO AGRESIVNÍ PSY - NÁHUBEK !

VÝCVIK      PROVOZNÍ ŘÁD      VÝBOR KLUBU      HISTORIE     

__________________________________________________________________________________

Naše Základní Kynologická Organizace Chotěboř má, s obměnama, kolem 20-ti členů, kteří se podílí na chodu celého cvičiště. Členové klubu jsou soustavně vedeni ke složení, alespoň minimální zkoušky z výkonu. Avšak mezi nejčastěji skládané zkoušky patří zkouška dle řádu IPO1, IPO2, IPO3 a ZVV1, ZVV2, ZVV3.


Navštěvují nás pejskaři s různými plemeny, přesto zde největší zastoupení mají - BELGICKÝ OVČÁK MALINOIS, NĚMECKÝ OVČÁK, LABRADORSKÝ RETRÍVR, BOXER, a jiná plemena.

Největší úspěchy nám připisuje pan Jaroslav Zeman se svým psem, již už seniorem Dardem de Alphaville Bohemia, se kterým se celý život umísťoval na předních , prvních místech v různých klubových závodech pořádajícími ZKO, ale také byli několikrát účastníky výběrových závodů, MR BO a jednou nás reprezentoval na MISTROSTVÍ SVĚTA BO 2003 !
A nyní pokračuje ve šlépějích s mladou nadějí Chopperem de Alphaville Bohemia, s kterým už také zaznamenal úspěchy. Nemůžeme však zapomenout i na ostatní členy prezentující náš klub - Petr Horák se svou Bárou Extra Temperament.

Na výstavním poli nás v povědomí stále udržuje i pan MVDr. Otakar Melou, též také výborný figurant, se svou chovatelskou stanicí německých ovčáků "HARTIS BOHEMIA"
Na výstavách se umisťuje na předních místech, a tuto pozici si již několik let drží i na KV.

 
Městský útulek Jihlava Cz-pes.cz - stránky plné psů...